تبلیغات
کارشناسی ارشد کارآفرینی - چهارمین جشنواره سراسری «كارآفرینی و توسعه كسب و كار شریف»

هدف این وبلاگ، مشاوره در حوزه کارشناسی ارشد رشته کارآفرینی و هم چنین ارائه منابع کنکور این رشته است.

امیرعلی اسلامیه

 
Loading

چهارمین جشنواره سراسری «كارآفرینی و توسعه كسب و كار شریف»

شنبه 12 آذر 1390   07:15 ق.ظ


نوع مطلب : اخبار ،

چهارمین جشنواره سراسری «كارآفرینی و توسعه كسب و كار شریف» با همكاری مركز كارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و صندوق پژوهش و فناوری شریف، طی نیمه دوم سال 90 تا بهار سال 91 به منظور اخذ طرح‌های كسب و كار و ایده‌های نوین و دانش‌بنیان و رتبه‌بندی آنها برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، مهدی زیودار، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف و دبیر چهارمین جشنواره سراسری كارآفرینی و توسعه كسب وكار شریف، با اعلام این خبر اظهار كرد:‌ به دنبال برگزاری موفق سه جشنواره قبلی در دانشگاه صنعتی شریف، جشنواره‌ چهارم با ابعاد گسترده‌تر و رویكرد ملی و سراسری با اهدافی نظیر ایجاد فرصت برای صاحبان ایده، فراهم ‌آوردن شرایط برای كارآفرینان جهت بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه‌گذاران، افزایش توان كارآفرینان برای نوشتن طرح تجاری و برنامه‌ریزی اجرایی،‌ شناسایی كارآفرینان جوان و ناشناخته، پرورش نسل جدیدی از كارآفرینان و آشنایی صاحبان صنعت با ایده‌های جدید و خلاقانه دنبال می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در محورهای متنوعی اعم از علوم فنی - مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حوزه‌های مدیریتی، مالی و اقتصادی، فناوری‌های نوین بیوتكنولوژی و نانوتكنولوژی، علوم كشاورزی، منابع طبیعی و دامپزشكی برگزار می‌شود و جوایز ارزنده و متنوعی برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است كه به مواردی از قبیل هدایای نقدی، تسهیلات مالی كم بهره، امكان استقرار در مركز رشد دانشگاه شریف، امكان سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری شریف و صندوق مالی توسعه تكنولوژی و .... می‌توان اشاره كرد.


زیودار خاطرنشان كرد: این جشنواره در دو سرفصل ایده‌های كسب و كار و تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود؛ فرایند اجرا بدین شكل است كه متقاضیان و صاحبان ایده در گام اول طرح‌های خود را در قالب یك خلاصه مدیریتی سه تا هشت صفحه‌ای به دبیرخانه ارسال كرده و در گام بعدی برای برگزیدگان ضمن برگزاری كارگاه‌های آموزشی،‌ یك پشتیبان برای تدوین طرح كسب و كار اختصاص خواهد یافت. در مرحله بعدی طرح‌های كسب و كار نهایی، در كمیته داوران ارزیابی شده و هشت طرح به مرحله فینال راه پیدا خواهند كرد.

وی یادآور شد: در مراسم اختتامیه جشنواره نیز صاحبان طرح‌های برتر در حضور كمیته داوران و حضار اقدام به دفاع از طرح‌های خود كرده و در نهایت رتبه‌های اول تا هشتم جشنواره در دو سرفصل تعیین و در همان روز اعلام خواهند شد.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف گفت: زمان دریافت خلاصه مدیریتی طرح‌ها تا 15 آذر ماه سال جاری است و علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات، برنامه‌ی زمان‌بندی و جوایز جشنواره می‌توانند به نشانی اینترنتی http://bp.sharif.ir/ مراجعه كرده و یا با شماره تلفن‌های 4- 66086771 021 تماس بگیرند.

لینک : خبرگزاری ایسنا


نوشته شده توسط : امیرعلی اسلامیه

 
Active Search Results Google PageRank Checker